Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fülbevaló...

Mennyire fáj a fülbevaló belövetés?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon picit :)
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 3-at is lövettem, már amire emlékszem is. :)

Egy pillanatig éreztem, de nem is nevezném fájdalomnak, egyszerűen csak egy pici kellemetlen érzést éreztem és ennyi. Később sem fájt, bár picit érzékenyebb volt utána a fülem és ha ráfeküdtem, akkor fájt egy picit. Ez csak azért volt pech, mert egyszerre lövettem a 2 fülembe és mindig az oldalamon alszom. Hát akkor nem tudtam :D

De a lövés maga nem fájt, kicsit kellemetlen volt, de ennyi.

2013. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, inkább kellemetlen volt, illetve utána lüktetett egy picit, és nem nagyon tudtam ráfeküdni arra az oldalamra egy pár napig.
2013. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lövés nem fáj, csak utánna, amikor gyógyul a seb, főleg ha jól be is gyullad a füled, ami szerintem elkerülhetetlen az első hetekben, akármennyit is fertőtleníted. De az is kibírható. :)
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ki lehet birni ,csak egy pillanatig fáj

utána nekem elkezdett egy picit zsibbadni,

mintha rácsaptak volna a fülcimpámra :D de ez nem nevezhető fájdalomnak szerintem

2013. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kibirhato :) utana aloe firstel fujtam es be sem gyulladt :)
2013. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is egyszerre lövettem a két fülemben (+ utána 2 nap különbséggel egy 3.-at, majd 3 hónap múlva egyet a porcba), és én tudtam az oldalamon aludni már aznap.:DD

Nekem nem gyulladt be egyébként egyik sem. És tényleg nem fáj, csak lüktetnek egy ideg (porcon kb 2-3 napig, cimpán kb 2 óráig)

2013. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!