Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel fixálhatnám a szemöldökö...

Mivel fixálhatnám a szemöldökömet? Hajlakkal lehet, vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Régebben a szempillafésűre tettem egy pici waxot és azzal fésültem át a szemöldökömet, miután kiszíneztem. Így nagyon jó volt, mert ez fixálta annyira a szemöldökömet, hogy nem kócolódott össze napközben. A frufrum miatt egyébként nagyon könnyen összekócolódik, elveszti az ívét és csúnya lesz.

Viszont a waxot anyukám kidobta, mert nagyon sz*r volt és jelenleg nincs pénzem venni ilyesmit (tudom, hogy létezik szemöldökre zselé vagy micsoda pl.az essencenek).


Viszont van itthon hajlakkom, és arra gondoltam, hogy megpróbálnám azzal fixálni a szemöldökömet.

Mármint nem ráfújni az arcomra, hanem mondjuk az ujjamra és az ujjammal átsimítom a szemöldökömet, vagy a szemöldök fésűre fújok egy kicsit és úgy.


Szerintetek jó lenne? Vagy más ötlet?



#hajlakk #wax #szemöldök #fixálás #szemöldök fixáló zselé
2013. jan. 20. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, vagy veszel színtelen szempillaspirálhoz hasonló cuccot és azzal fésülöd át, az rögzíti is.
2013. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beválhat, de hajhabot is használhatsz, viszont ezeket ne közvetlen a szemöldöködre fújd, hanem fésűre, de jó lehet egy régi fogkefe is.
2013. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kipróbálom ezt a hajlakkosat, hátha beválik. Sajnos egy váratlan kiadás miatt eléggé le vagyok égve anyagilag, az a kevés pénzem, ami maradt, kell, ha netán újabb váratlan kiadás jön, legyen némi pénzem. Így egyenlőre ilyesmikre abszolút nem tudok költeni. De egyszer ki szeretném majd próbálni a szemöldökformázó zselét. :)
2013. jan. 20. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajlakk az elég jó, néha azt szoktam én is bevetni, úgy h az ujjamra fújom és azzal simítom át a szemöldököm.
2013. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!