Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakk állna jól a...

Milyen körömlakk állna jól a rövid körömhöz?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, versenyekre járok. A sport miatt nem lehet nagy körmöm, meg alapból kicsi a tenyerem is. Szóval a kérdés adott, milyen színes körömlakk állna jól?

Itt van két kép is:

[link]

[link]



2013. jan. 20. 12:45
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Szerintem szinte bármelyik jól mutathat rövid körmön is, épp úgy mint a hosszún, viszont szerintem inkább a körmöd formáján próbálj picit alakítani azzal, hogy egyenesre reszeled. Ilyesmi formára gondoltam:

[link]


Hogy tetszik? :)

2013. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen rövid nem túl szép szerintem. Növeszd meg az ujjbegyed elejéig, az sem fog problémát okozni és nem is rövid, de nem is hosszú. Nekem is olyan és nincs különösebb gond vele. Aztán szerintem bármilyen körömlakkot rákenhetsz. Ha ilyen röviden hagyod, akkor viszont a feltűnő színeket kerülném, ami oda vonja a tekintetet.
2013. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mielőtt kilakkozod a bőrt told fel a körömágyadon, úgy nagyobbnak tűnik a körmöd :)


egyébként próbálj ki több körömlakkot és ami neked tetszik, azt használd. Ezt így nem lehet megmondani :)

2013. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a köröm hosszától egyáltalán nem függ, hogy milyen szín állna jól. Inkább a bőröd színétől. Imádom a körömlakkokat, van is kb. 60, volt már mindenféle formájú, és hosszúságú körmöm, de egyiknél sem éreztem azt, hogy a hossz vagy a forma miatt nem áll jól. Ha a bőrös színéhez passzol, akkor bármilyen lakk jól állhat a körmeiden.


24L

2013. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rövid körmön szinte minden jól áll. Főleg a sötétebb színek. Fekete, piros.
2013. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül a bőrszinhez kell igazitani, hanem a ruhádhoz, amit épp hordasz, meg a többi kiegészitőhöz kell passzolnia.


25L

2013. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid körmön a sötét színek nem állnak jól. Legalábbis nekem nem jönnek be. Ami nagyon tetszik rövid körmön, az a csillámos bronz körömlakk. :) De ha neked tetszik, akkor ami épp megy a rucidhoz, vagy amilyen hangulatban vagy csinálj olyat :)
2013. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!