Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros színű ruhához, milyen...

Piros színű ruhához, milyen színű sminket használjak a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Világos színű a bőröm (nem túl fehér azért, csak nem nagyon volt időm napozgatni a nyáron), és szőkés melír van a barna hajamban.
2009. aug. 31. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a sminked ne legyen túl hangsúlyos, ha a hétköznapokról van szó..pl halvány barnás, vajszínű árnyalatokat használj
2009. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A piros ruha szexi,nem kell hozzá erős smink hétköznap.Szerintem elég szemcerka+spirál és szájfény.Nem kell túl bonyolítani a dolgot,de ha szeretnéd jobban kiemelni a szemed akkor valami halvány szemhéjport használhatsz(barnás-barackos árnyalat).
2009. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem számomra kicsi. xD És én általában úgy szoktam, hogy alul felül cerka és kicsit kihúzom (cicaszem)ettől nagyobbnak látszik hangsúlyos smink. Van amikor még pasztell színű szemhéjfestéket is rakok rá de csak ritkán meg szájfény és nekem ennyi szerintem szép.
2009. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!