Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér szemceruza használata?

Fehér szemceruza használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy van itt, aki a mindennapokra használja a fehér szemceruzát? Milyen céllal? Szeretnék én is beszerezni egyet, mert úgy olvastam, hogy "frisebbnek" hat tőle a tekintet, ha körülhúzzuk és elmaszatoljuk a szemünk körül. Igaz ez?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2013. jan. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fehéret magába ne használd mert optikailag nagyon kicsinyíti a szemet, meg nem is szép. Amúgy meg a vízvonalat szokták fehérrel kihúzni, kívül meg feketével, így optikailag nagyítja a szemet.

[link]

2013. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy az első válaszoló írta.én mindennap használom,mert általában nem alszok sokat.
2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy fehér szemceruza sem vált be azok közül, amit eddig próbáltam. Belefáradtam, nincs kedvem tovább kísérletezgetni, én szemhéjpúderrel helyettesítem. :)

Az egész szemet butaság fehérrel körbebúzni, nem lenne szép. Én a belső szemzugba használom, illetve az alsó és felső szempillák tövénél, úgy a szemem 1/4-ig. Onnantól átváltok más színre (általában barnára vagy feketére). A határán összedolgozom a kettőt egy lapos ecsettel, így természetes hatású lesz és optikailag nagyobbnak tűnik tőle a szemem. :)

2013. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én használom a szemem alatt halványan jól néz ki :)
2013. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!