Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet ilyen szépen...

Hogyan lehet ilyen szépen elsatírozni a sötét szemfestéket?

Figyelt kérdés

Szeretem én is sötétebb színekkel sminkelni a szemem,sőt, a sötét sokkal jobb áll, mint a világos, de alul sosem ilyen szép. Nem lesz ilyen szépen elsatírozott, füstös hatású,nem követi szépen a szemem vonalát, hanem egy merev vonalban összeáll a festék, nem lesz szép íves és füstös, mint ezeken a képeken:

Szerintetek hogyan lehet így eldolgozni?

[link]

[link]

[link]

[link]


Aki sminkeli magát hasonlóképp, hogyan teszi, hogy ilyen szép legyen?


2013. jan. 21. 21:34
 1/4 xshorty ***** válasza:
én ugyan nem szoktam magam így sminkelni és lehet, hogy már próbáltad is, de vannak ezek a nem szőrme fejű hanem gumis satírozó(?) ecsetek. müllerben láttam még múltkor, biztos van máshol is, de én nem vagyok valami tapasztalt főleg szemhélypúderes-dolgos cuccokban.
2013. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ki fogom próbálni. =)
2013. jan. 21. 22:02
 3/4 anonim válasza:

Vagy kérdezd meg nyugodtan a képen szereplő csajt, hogy milyen ecsetketet használ, nagyon segítőkész, aranyos. :)


[link]

2013. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úúú köszi szépen második!!!
2013. jan. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!