Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyet, hogyan lehet? Nagyon...

Ilyet, hogyan lehet? Nagyon kíváncsi vagyok! Meg is fogom csinálni! :D

Figyelt kérdés

iylet hogyan lehet? [link]

a bal oldaliakra gondolok!!! amúgy fiú vagyok, de a barátnőm nagyon szeretne ilyet. Hogyan lehet? valaki tud segíteni?



2013. jan. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

youtube -> ombre nail

válogass :)

2013. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

"Meg is fogom csinálni! "

"amúgy fiú vagyok, de a barátnőm nagyon szeretne ilyet."


ezt nem hiszem el...

2013. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem

Már éppen kérni akartalak, hogy szóljál be!!!

2013. jan. 24. 06:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Fuuu, ezek tök szépek, én is megnézem :)
2013. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. befesti egy általa választott színnel a körmét, megvárja amíg megszárad, utána a másik fajta körömlakkból kiönt pl egy kis kartonlapra egy kicsit, fog egy kicsi szivacsdarabot belemártja és óvatosan rányomja a körmére ahova szeretné.


2. az avonban lehet kapni ilyen "repedezett" körömlakkot, van egy alapréteg és arra rá kell kenni egy másik lakkot ami összehúzódik rajta, de ez nem biztos, az újságban talán le van írva.

2013. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a színátmenetes körömnél elsőbb be kell festeni a körmöd egy alapszínre (a képen a fehér), majd utána egy szivacson húzol a fehér körömlakkal egy csíkot, majd közvetlen mellé húzol egy másik színű csíkot, majd a szivacsot rányomkodod finom mozdulatokkal a körmödre.

A másikhoz repesztőlakk szükséges, tehát kell egy alap lakk, meg egy repesztő lakk. Oriflame újságban 700-700 Ft, s ezeket is lehet kombinálni.

2013. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!