Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap veszem első sminktermék...

Holnap veszem első sminktermékeim. Mik legyenek? Max.3dolog (benne hab állagu alapozo. ) 15L

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem szeretnem tulzasba vinni. Szemhejtust nem akarok hasznalni se szemceruzat. Max szemhejpuder.

Koszi


2013. jan. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Alapozót ne vegyél,mert csak eltömíti az bőrödet.

Vegyél szempillaspirált, meg szájfényt.

2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Szemhéjpúder, szempillaspirál meg az alapozó amit mondtál.

Ha neked ez elég akkor ezt vegyed :D Nekem kell még szemöldökceruza is a mindennapokra mert a sötétbarna hajamhoz szőke és ritkás szemöldököm van :| Meg szemceruzát is használok :) De komolyan most veszed az elsőket? ._. Mármint.. én már egy csomó ideje vásárolgatok ilyeneket><

15/L

2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
1. eltömíti? Szerintem nemigazán :) Ha mindennap lemossa magáról a sminket nem fogja eltőmíteni..
2013. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha alapozót veszel, mindenképpen jó minőségűt vegyél. Én már sminkelek néhány éve, járt már nálam néhány alapozó, én a saját káromon tanultam meg, hogy jobban megéri egy minőségibb alapozót venni, mint olcsó vackot. Nekem pl. az essence, rimmel london, oriflames alapozók nem váltak be. Legközelebb inkább beruházok egy jobb minőségűre pl. max factor. :)


Ezenkívül, amit szerintem érdemes venni az egy jó szempillaspirál egy natúr szemhéjpúder paletta. Szóval valami olyasmit, amibe 3-4 egymással harmonizáló, természetes árnyalatú szín van (pl. bézs, világosabb és sötétebb barna).

Ebből a három termékből tudsz egyszerű, natúr, hétköznapi sminket készíteni, de ha kell, akár valami dögösebb, alkalmit is lehet belőle kreálni. :)

2013. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szempillaspirál, (natúr) szemhéjpúder és a szemed színével harmonizáló szemceruza. Ha barna a szemed, akkor van a legkönnyebb dolgod, kiemeli a szemeidet, de mégsem erős, mint pl a fekete ceruza. Ha mégis kilőnéd a ceruzát, akkor ennyi elég is lenne, talán egy pirosasabb szájfényt ajánlok.
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapozó helyett válaszd inkább a korrektort, már ha nem olyan pattanásos a bőröd. Én még egy szemöldökceruzát javasolnék, bár ha erős, szép szemöldököd van akkor helyette szempillaspirált vegyél. és egy színezett ajakápoló is jól jöhet. ;)
2013. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az alapozò fix, akkor én pùdert vennék és szempillaspiràlt. Bâr egy pirosítò se àrtana
2013. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szintén,mint az utolsó válaszoló, alapozó mellé még púdert és szempillaspirált vennék.

Esetleg púder helyette natúr szemhéjfestéket.

2013. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!