Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválást szeretnék csinálni....

Tetoválást szeretnék csinálni. Szerintetek gáz lenne? [többi lent]

Figyelt kérdés

[link]


erre a helyre szeretnék én is tetoválást. 1 pár angyalszárnyat és a kettő közé egy dátumot. gáz lenne ha a szárny nem egész hátas lenne hanem kicsi?


2013. jan. 26. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szárnyakban az ilyen kicsik nem nagyon tetszenek arra a helyre, amit mutattál. Ha kicsit feljebb csináltatod, vagy máshova, akkor nem rossz. Pl ez: [link]
2013. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor elég fura lenne az angyalszárny, mert eddig csak lányokon láttam. A nagy méretű, ami az egész hátat befedi az frankó, a kisebbek már nem annyira tetszenek.
2013. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem gáz, csak legyen szimmetrikus, és teljesen jó is. Készülj fel rá, hogy a csigolyáknál fájni fog. De nem tűnik olyan nagy tetkónak, meglesz viszonylag hamar. Csak otthon várjon a Bepanthen.:)
2013. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz, csak kicsit furcsa. Nekem is inkább az első válaszoló által mutatott verzió tetszik jobban. Azt nagyon szépre meg lehetne csinálni, és tök szuperül mutatna. :)
2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az első kommentelőé nekem is tetszik. és ha a 2 szárny közé egy dátum is kerülne ?
2013. jan. 26. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is jól nézne ki. Próbáld ki, photoshoppold oda a dátumot, vagy kérd meg egy ismerősödet, aki ért hozzá. Vagy nyomtasd ki a képet, és csináld meg ceruzával. Vagy ha tényleg meg akarod csináltatni, akkor szerintem a tetkószalonban is elkészítenek neked egy vázlatot, hogy hogy is nézne ki.
2013. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!