Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem bírom kiszedni a bogyós...

Nem bírom kiszedni a bogyós orrpiercingem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
menj el szalonba, majd a piercer kiszedi, ha másképp nem megy
2009. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű...nekem is ugyanilyen problémám volt,mivel nem cserélgettem gyakran a piercingemet és az orromban a lyuk olyan picire összehúzódott,hogy nem fért át rajta a pc végén levő kis bogyó.Sokat törtem a fejemet,hogy mit kezdjek vele és a végén egy nagyon egyszerű módszerrel sikerült kiszednem fájdalom nélkül.Fogsz egy körömcsipeszt,és elcsippented belül a pc-edet a bogyó fölött.Olyan vékonyka az orrpc-k szára,hogy nagyobb erőfeszítés sem kell hozzá...ennyi az egész
2009. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, én is ugyanúgy elvágtam a bogyót az ékszeren mikor gondom volt vele, én a kampós ékszereket ajánlom ezek helyett

[link]

2009. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!