Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 8mm fültágítót ha kiveszem...

8mm fültágítót ha kiveszem összeforr a lyuk?

Figyelt kérdés

8mmre kitágítottam, de meguntam eltűnik a lyuk? Nem lesz ilyen kis gumó vagy valami látható jele?

1-2-4-6-8 így tágítottam mindig fültágítót vettem, Úgy gondoltam elkezdtem vissza fele rakosgatni felesleges?Ha kiveszem a fültágeszt akkora a lyuk mintha 4es lenne :D



2013. jan. 29. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy 8milisen akadjanak ki munkahelyen.. Kb akkora mint egy nagyobb fülbevaló. Lehet hogy a te környezetben nincs jelentése csak hogy menj a többi divatköcsög után, de képzeld vannak olyanok akik teljesen más okból csinálják. Jézusom mit is magyarázok.. :'D
2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) A fültágító egy olyan ékszer mint egy fülbevaló egy divatkellék :) Miért ti miként hordjátok?
2013. jan. 29. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kéne provokálni én kérdeztem ha nem tetszik a kérdés lehet menni csucsu :)
2013. jan. 29. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnézést én válaszoltam az előbb te jelentetted, ezt is jelentsd nyugodtan ;)
2013. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen az még összemegy. de nemtudom mit lehet rajta megunni, 10 mm alatt még nem is fültágító szerintem.
2013. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Divatkellék?????? Besz@rok Én azért hrodok két 30 as fültágítót mert én 60 évesenis büszke leszek rá, hogy meg merem mutatni az igazi önmagam nem csak mert tetszik persze, hogy tetszik nem azért csinálom hogy mások megnézzenek hanem,hogy jól érezzem magam a bőrömben és ez a fontos.
2013. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!