Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek túlzás minden...

Szerintetek túlzás minden napra az élénk színű köröm? Piros, zöld, rózsaszín?

Figyelt kérdés
Ti állandóan kilakkozzátok a körmötöket?

2013. jan. 30. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb havonta egyszer lakkozom ki, akkor is valami sötét színre. Persze kinek mi jön be, nekem nem tetszenek az élénk színek, olyan gyerekes, komolytalan.
2013. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mindíg ki van lakkozva a körmöm :) körmeim :)

Mindíg egységesen lakkozok a lábkörmeimre is ugyanazt rakom fel mint az ujjaimra/kezemre :)

Szerintem egyáltalán nem túlzás,gondolj pl akik műkörmöt viselnek,na szerintem az a túlzás :)

Én is szeretem nagyon a rózsaszínt mindenben de lakkban is :) Most jelenleg 4db körömlakkom van, 3db Shally Hansen az egyik sötétlila(nagyon szép és fényes most az van rajtam épp :) ) a másik selyem rózsaszín a harmadik pedig koral pink ez egy nyári szín.:) Van még egy moulin rouge tűzpiros csillogós ezt most vettem a napokban nagyon tuti :) Szóval,szerintem nem túlzás az erősebb színű körömlakk a hétköznapokra, feldobja a megjelenést :)

23/L

2013. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindig ki van festve a körmöm. (Ha nem, akkor azért nem, hogy pihentessem őket) Elég sok lakkom van, hangulattól függ, hogy melyiket használom. Nekem nem túlzás hétköznapra az élénk lakk.
2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is nagyon szeretem a lakkozást, de elég gyakran megjegyzik, hogy minek lakkozom állandóan, pedig nem egy luxuscikk...
2013. jan. 31. 07:50
 5/5 anonim válasza:
Minden héten festem a körmömet.
2013. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!