Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erősen csillogó/vizes hatású...

Erősen csillogó/vizes hatású nude vagy halvány rózsaszín szájfény 1OOOft környékén?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen a bourjois szájfényem csak az a gond 2500 ft,de nagyon erősen vizes csillogás halványpink színben,és tartós.

Ha ez drága akkor nézz körül essence polcain,vagy lovely-ba is biztos van ilyen,sőt utóbbi esélyesebb és ezek olcsók is.

2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Essence kifutó termékei között van az XXL Shine nevű szájfény. Most a Rossmanokban 350 ft-ért árulják, szerintem ennyiért érdemes lehet kipróbálni.
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát...én mindig jobb márkákat használtam, csak jelenleg nem akartam 2-3ezret kiadni rá:)), de azért egy 15OO beleférne. nem vagyok "márkab.zi", csak az ilyen essence szerű termékeket nem szeretem. maybelline esetleg? :S köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!