Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miutan lemosom a sminkem kb 5...

Miutan lemosom a sminkem kb 5 szempilla mindig kihullik. Mi lehet az oka? Ti milyen szempillaspiralt es sminklemosot hasznaltok? Elore is koszonom a valaszokat :D

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet a rossz spirál... vagy hogy durván mosod le, nem tudom. Én Lovely spirált használok és sima (teafa)szappanos vízzel mosom le.
2013. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy gond, nekem is ki szokott hullani pár szál de nem ritkult a szempillám. Maybelline szempillaspirált használok, sminklemosásra pedig gyógyszertárban kapható fürdetőkrémet.
2013. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem.normális ha hullik tőle a szempillád, néha 1-1 db elmegy, de állandóan nem. nekem is volt egy essence spirálom amitől hullott, azóta.lecseréltem és nem hullik:)
2013. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokfajta spirált használok, pl. Essence, Bourjois, Max Factor, Esté Lauder, és gyógyszertári sminklemosót. Nekem kb. havonta hullik ki 5 szempillám.
2013. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Essence, Maybelline, Lovely, Avon vagy Max Factort hasznalok..

Olykor-olykor nekem is kihullik 1-2...de havonta ez max 5 pillat jelent kb.

Lehet nagyon durvan dorzsolod a szemed. Milyen spiralt hasznalsz?

Amugy meg en Vixi kendovel mosom le vagy pedig arclemosoval. Neha ha lustabb vagyok akkor smink lemoso kendovel.

De a tapasztalato., hogy kendok hasznalatanal elobb kihullik, mint amikor arclemosoval mosom.

2013. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!