Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kaposváron hol vehetnék...

Kaposváron hol vehetnék dobókocka alakú férfi fülbevalót?

Figyelt kérdés
2 hónapja lövettem ki a fülemet és szeretnék másik fülbevalót de sehol sem találok dobókocka alakút meg nike jeleset...
2009. szept. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
próbáld a b*zi-boltban
2009. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Hány kérdezőnek kell még magyarázni, hogy nincs olyan, hogy "férfi fülbevaló"??? Aki férfi létére fülbevalót hord annak elkéne gondolkodnia...

Szerintem vegyél mellé még egy tangát is, meg dobókocka helyett inkább nagy karikafülbevalót.

Ha meg normális választ vársz nézz körül a városban...ne légy lusta, vagy kérdezd meg a lányokat!!

2009. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

szerintem eggyáltalán nem b*zis!nekem teccenek az olyan fiuk;)én csaj vagyok és nekem is fekete dobókockás fülbevalom van xD

olyan boltba nézd meg ahol csajoknak vannak csecsebecsék :D ilyen ékszeres vagy nem tom mi a neve:S

15/L

2009. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik nem kell ránézni ennyih,különben meg van nyelv pc és az is dobókocka alakú és szürke,fülbevalóba pedig feketét szeretnék
2009. szept. 7. 20:40
 5/7 anonim válasza:
Nekem is van fülbevalóm és fiú vagyok mégsem b*zi!Szerintem neked kéne elgondolkoznod, hogy miket írogatsz, hogy ezzel másokat megsértesz!
2010. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Féltékeny a csira, mert ő nem kapott rá lehetőséget hogy kilövesse a fülét!
2014. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az aztán lehetőség, hogy eltorzítsák magukat a pasik...
2014. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!