Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok...

Milyen alapozót ajánlotok zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Kikötésem annyi lenne, hogy szilikon és parabén mentes legyen. Árlimit nem igazán van, mert hétköznapokon soha nem alapozom le az arcom, tehát most arra a havi pár használatra inkább vennék egy drágább, de minőségibb terméket. Tudtok valami ilyesmit? Mondjuk azért ne 20ezer forint legyen :D
2013. febr. 5. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Rimmel kőpúder vált be. Hogy van e benne olyasmi amit írtál, azt nem tudom, de elég jó féle.
2013. febr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zuii bio alapozó, nem tartalmaz semmilyen szart, de hihetetlenül jó.
2013. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem minden kizárólag zsíros bőrre való alapozó is átfényesedik pár óra után. Rimmel púdert használok én is, de van benne parabén.
2013. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szilikon és parabén mentes? Ezzel az alapozók 95%-át ki is zártad. Maradnak a bio alapozók. Amik meg nem érnek semmit, mert fedés nulla. Pl Alverde alapozók. De ezek nem igazán zsíros bőrre valók.
2013. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!