Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tehetem tartóssá a...

Hogyan tehetem tartóssá a szemsminkemet?

Figyelt kérdés

Szemceruzát és szempillaspirált használok, de a ceruza nyoma maximum két óra alatt teljesen elkenődik. Van valami praktika, megoldás, hogy ne mosódjon el, és tovább maradjon friss?

Ezeket én is ismerem: "fesd újra, vagy ne is fesd ki magad, mert úgy nem lesz minek elkenődnie."

Köszi.


2013. febr. 5. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak egy normális tartós szemceruza kell. Pl. Essence Long lasting.
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Válts márkát szerintem. Én avonos Color trend márkájú szemcerkát használok, 4-5 óra után már csökken a hatás, de a nap végére is jól látható marad. Nekem is volt olyan gondom, mint amit te leírsz, talán valamelyik Miss Sportys cerkával, de az avonos bevált, jó az ára, sokáig tart, így örülök hogy megtaláltam :)
2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám volt, de váltottam, most bourjoist használok, tökéletes. :)
2013. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szemhéj bázist ajánlok. En ArtDeco márkájut használok és szuuuuper!
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
spirálra és szemceruzára??
2013. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én astor vagy make up factory fekete szemhéj tust használok. sokkal szebb, mint a szemveruza és ha akarom 3 napig rajtam marad és nem potyog meg kenődik mindenfelé..
2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az Art Deco szemhéjalapozót mondanám. Csodákra képes. Drága, de nagyon pici kell belőle minden alkalommal és nagyon sokáig elég. Én már több, mint egy éve használom, szinte minden nap. Ceruza helyett szerintem inkább tust használj, azok tartósabbak. A ceruzák elég krémesek, könnyen kenődnek, főleg, ha zsíros a szemhéjad. A szemhéjalapozóra esetleg tehetsz bőrszínű púdert, mert ebbe még kevésbé tapad bele a ceruza nyoma.
2013. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én astor vízálló szemceruzát használok. A szempillaspiráljaim eddig mind jók voltak. Essence day and night pl egész jó
2013. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Art decos válaszolók, miből gondoljátok ennyire biztosan, hogy a szemceruzát tusként használja a felső szemhéjára? Mert pl az alsó szempillatövekbe nem lenne nagyon jó ötlet felvinni az artdeco bázisát,sőt. :)
2013. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha pl. vízvonalra használja, onnan nem elkenődik, hanem lekopik a ceruza. Az elkenődés nálam azt jelenti, hogy pl. a szemhéjára is feltapad a festék, mintha ott is kihúzta volna. Amúgy a vízvonalra persze nem lehet kenni az AD-t, de az alsó szempillatőbe ugyanúgy fel szoktam vinni, sőt még a szemzughoz is, mivel oda is kerül nálam szemhéjpúder, és ott is tartósabbá teszi. Szóval ha a kérdező a vízvonalról beszélt, akkor rosszul tette fel a kérdést.
2013. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!