Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túl nagy cipőt vettem, lehet...

Túl nagy cipőt vettem, lehet valahogy kisebbíteni? Cipész tud ilyennel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Külföldről rendeltem, elvileg jó méretet de teljesen rosszul van számozva, legalább 1-2 mérettel kisebb kellene.. Lehet ebbe rakni valami bélést hogy kisebb legyen, vagy bármit kezdeni vele? És ha igen kb mennyibe kerül megcsináltatni? Visszacseréltetni nagyon sokba kerülne a postaköltség miatt így azt nem akarom ha nem muszáj, ezért kérdeztem meg előbb.
2013. febr. 5. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél bele betétet,vagy vágj bele te valami filcet.A cipész is így csinálná.Orrába tegyél vattát.
2013. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cipész nem fog tudni kisebb cipőt csinálni belőle, legfeljebb csak kitölti az elejét. De ezt te is megtudod tenni teljesen ingyen úgy, hogy kitömőd vattával vagy bármivel ami nem fogja a lábadat irritálni. Bár szerintem hosszabb távon kényelmetlen megoldás, és ha nem tudod kisebbre cserélni akkor én a következőt tenném. Vagy eladnám, és vennék az árából egy kisebb méretet. Vagy valamelyik barátnőmmel akinek kéne a cipő megbeszélném, hogy rendeljen egy kisebbet, és cseréltek.
2013. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!