Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercinget szeretnék...

Ajak piercinget szeretnék majd csináltatni a szüleim megengedték de azt mondták hogy (? ) tovább lent.

Figyelt kérdés
(12. -es vagyok) ha megyek vizsgázni akkor vegyem ki. mert emelt angolt is fogok csinálni meg márciusba megyek telc-re és mivel ott nem fognak ismerni hogy ne "ítéljenek" el. és tökre igazuk van csak attól félek hogy ha kiveszem arra a fél napra nem fog összeforrni? Vagy van valami amit addig "betehetnék" de mégsem feltűnő?

2013. febr. 9. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy visszaforrna. De amúgy ha ennyire akarod, miért nem várod meg a vizsgákat és rakatsz be akkor? Egyik ismerősöm egyszer elhagyta a piercingjét és míg nem vett újat damilt rakott bele. Azért fertőtlenítsd le előtte!
2013. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát lehet az lesz legalább a márciusit megvárom :)már úgyis 1 éve szeretnék akkor az az 1 hónap már semmi :D
2013. febr. 9. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet venni ilyen szilikonos átlátszót szerintem az nem annyira feltűnő de lehet kicsit zavaró lenne beszéd közbe arra vigyázni hogy ne essen ki mert szilikon pc fejet még láttam ha meg alá natur szárat raksz be akár kieshet, szerinte is várd meg míg vége a vizsgának :)
2013. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van bogyó az ajkamban, ha hivatalosabb formát kell ölteni, (állásinterjú, munka, vizsga), akkor vagy a legkisebb bogyót teszem bele ami alig látszik, vagy van itthon átlátszó szilikon is, abból is a legkisebbet, így csak az veszi észre aki nagyon végigtanulmányozza az arcom, de a sok bőrhiba mellett ez már elenyésző.

Volt, hogy műtét miatt ki kellett 1 napra vennem, nehezen raktam vissza, fájt is, de sikerült.

2013. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!