Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek? A legvilágo...

Mi a véleményetek? A legvilágosabb alapozót veszem meg még is sötétebb lesz a fejem, nagyon elütök pedig nem annyira világos a bőröm. De sötétebbet sem vehetek mert az meg katasztrófa már. Mit ajánlotok? Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

BB krém.

Lehetőleg eredeti, koreai.

Ha túl világos vagy a drogériás alapozókhoz (ahogy én is), akkor az lesz a megoldás.

2013. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) de kb mennyi? és tudom beszerezni?!
2013. febr. 10. 03:20
 3/7 anonim ***** válasza:
catrice alapozók vannak nagyon világos árnyalatban is, illetve van a terra naturi-nak is extra világos krémes alapozója, olyan dubozban van, mint a púderek, az aljában van hozzá szivacs is.
2013. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó : a catrice 10es infinite mattját használtam eddig, de ezt már nem tudom megvenni sehol. A terra naturi van olyan világos, mint a catrice? Bocsi az offért kérdező, de én is keresem kb 4 éve a megfelelő alapozót. Sok szerencsét a kereséshez!:-)
2013. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy magyar boltból:

[link] - de a vám és az áfa, meg a haszonkulcs miatt elég drágára jönnek ki a termékek,

vagy ebay-ről, de itt nagyon jól meg kell nézni az eladót (az értékeléseit), mert hamisítják

2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
BB krémet ajánlom én is. Ebayről szoktam venni, világos bőrre nekem bevált a Holika Clearing Petit, BRTC Blemish Recover, Skin79 Hot Pink, és a fedésük is megfelelő.
2013. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,ezeknek utána járok!:)
2013. febr. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!