Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D szempilla hosszabbító...

3D szempilla hosszabbító tanfolyam?

Figyelt kérdés
Keresgettem neten ezzel kapcsolatban mindent, de sajnos nem sokra jutottam.Szeretnék egy ilyen tanfolyamot elvégezni.Egyelőre érettségim van , illetve szeptemberben mennék gyógymasszőr tanfolyamra, és megtetszett ez a szempilla hosszabbítás is.Valamilyen végzettség kell hogy eltudjam kezdeni, illetve ha elvégzem a tanfolyamot itthon tudjam is csinálni, persze megfelelő eszközökkel?Eddig soros szempillákat raktam sok lánynak, de szeretnék valami tartósabbat is kipróbálni.Valahol azt olvastam ezt kozmetikusok, masszőrök...csinálhatják.Viszont én szeretném ezt a tanfolyamot még a nyár előtt elvégezni és csak utána a gyógymasszőrit.Segítséget szeretnék ez ügyben kérni akár privát levélben is.Köszönöm

2013. febr. 17. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
beírod a google-be, hogy 3D műszempilla tanfolyam, és tádááám, kiad egymillió lehetőséget...
2013. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
reméltem hogy olyan ír ide aki túljutott a szövegértésen....:)
2013. febr. 17. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
túljutottam... és még mindig azt mondom, hogy olvasd el, ott mit írnak, és döntsd el, hogy neked mi a legmegfelelőbb. nem mellesleg, van ott telefonszám, és tudnak felvilágosítást is adni.
2013. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ennek örülök, viszont azt nem értem, ha nem tudsz segíteni értelmes válasszal akkor miért nem lapozol?nyilván azért ide írtam, mert biztos lesz olyan aki végzett már ilyen tanfolyamot és tud segíteni.
2013. febr. 17. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:

ok. egy kérdésed volt összesen: "Valamilyen végzettség kell hogy eltudjam kezdeni, illetve ha elvégzem a tanfolyamot itthon tudjam is csinálni, persze megfelelő eszközökkel?"

válasz: hívd fel az iskolákat, ahol oktatják, és megmondják. de olyan, hogy szempillahosszabító kisiparos, nincs, vállalkozóit nem lehet rá kiváltani. tehát vagy kozmetikus, vagy körmös, vagy fodrász végzettség kell hozzá legalább.

2013. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!


Én 2 éve építek 3D szempillát.

Semmilyen végzettség nem szükséges hozzá.

Nagyon ajánlom,de kell hozzá legalább fél év,mire kialakul a vendég kör, és sikerül 2-3 órán belül"megcsinálnod" egy szempárt.

Én is otthon dolgozom.

Bár én Luxlash-t végeztem, de nem igazán segítik a"pályám" (csak a facebook-ot már érdemes megnézni, hogy mennyire nincs ott élet, az mindent elárul), szóval a [link] -t ajánlom.Az oktatássokkal részletesebb, egy világszintű cégről van szó, és mindenhol ott vannak.


Ha van konkrét kérdésed, szívesen segítek, írj privibe.

Remélem segítettem?!


[link]

2013. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tudomásom szerint itt sem kell kozmetikus stb [link] végzettség.
2013. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 2 HASZNOS választ.Nézegettem én is neten, és persze kell idő mire belejönnék, de nagyon érdekel ez is a masszőrködés mellett.


A kötekedő kommentelőnek pedig: úgy tűnik 2en is megértették mire gondolok.Nyilván nem szempillahosszabbításból szeretnék megélni, és mint írtam, ezt masszőröknekis ajánlják és mivel több mint valószínű hogy ebben a szakmában fogok elhelyezkedni így nem hátrány ha van egy kis kiegészítő tanfolyamom is emellett:)

2013. febr. 18. 19:09
 9/9 anonim válasza:
Végül mire jutottál? Én is most nézegetem a képzéseket de nem sikerült még dönteni..
2015. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!