Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ilyen színű körmöke...

Hogy lehet ilyen színű körmöket csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tetszenek ezek a fém színű körmök, annyira szépek. Már lassan 1 éve keresek ilyet, de sehol sem találok. Amit itthon tükörfényűnek neveznek lakkot, az is csak sokkal gagyibb, matt hatású, mint amilyet én szeretnék.

Ilyet keresek:

[link]

[link]


Az sem baj, ha műkörmös tud csak ilyet csinálni, de annál is érdekelne, hogy akkor hogyan lesz ilyen fényes? Eredetileg amúgy egy ilyen képnél azt olvastam, hogy lakkal csinálnak ilyet, de nyomát sem látom lakk márkának, ami ilyen gyönyörű körmöt csinál.


2013. febr. 17. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Főleg a króm színű érdekelne. :)
2013. febr. 17. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem lakk. A neve minx, és itthon nem csinálják, amerikában nagy divat, olyan 80 dollárnál kezdődik az elkészítése.
2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hö? :D az előzőt, mintha én írtam volna már valahova :DDD na, mindegy, igaza van, tényleg minx.
2013. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legalább a nevét már tudom. :) Remélem azért itthon is lehetőség lesz valamikor ilyet csináltatni, vagy ilyesmi matricát venni, mert ahogy néztem a képeket, nagyon sok fajta van és nagyon szépek.
2013. febr. 17. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a körmösöm mondta hogy olyat szoktak hogy arany vagy ezüst fóliát beépítenek a zselébe vagy a géll lakk alá teszik , de persze az nem hiszem hogy ilyen szép lenne.
2013. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kb kizárt, hogy valaki ezt itthon fogja csinálni, olyan ára van. és baromi nehéz szépen. itthon a kutya nem fizetné ki.
2013. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!