Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Idősebbnek szeretnék látszani...

Idősebbnek szeretnék látszani a koromnál, mit tegyek ennek eléréséhez?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és már nem egyszer néztek 18-20 év körülinek, éppen emiatt nem egyszer éltem át kínos szituációkat. Persze a terhességem se segít ez ellen.

Megköszönném ha valaki tudna nekem tanácsot adni!

(Ui: Nem érdekel, hogy a nők fiatalabbnak akarnak látszani és hogy örüljek ennek, meg hasonló szövegek... Nekem ebből még csak negatív dolgok származtak. Nem okoskodásra, tanácsra van szükségem!)


2013. febr. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Smink.

Sportos, lezser ruházat helyett elegáns öltözet.

Blézerek, blúzok, szövetnadrágok, szoknyák, kosztümök.

Lófarok helyett pl.: konty.


Terhesen mondjuk nem könnyű így öltözni. Kényelmetlenebb.


28N, akit olykor 18-nak SE néznek, de ha kiöltözök, az sokat dob. ;)

2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg. Osztálytárs, 36 éves, 4 gyerek után kiköpött úgy néz ki mint a most 14 éves nagylánya, aki pont úgy néz ki mint ő 14 évesen.


Nektek ilyen kereszt jutott. Fölösleges törnöd magad, nem fog sikerülni, génkezelt vagy.

2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

kezdj el cigizni, öregíti a bőrt

+ a sötétebb hajat próbáld meg :-)

2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sminkelsz?


Frizura, elegánsabb, nőies öltözék, magassarkú, stb.

2013. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is 27 vagyok és 18-nak, vagy még kevesebbnek néznek, tehát megértelek. Nekem "angyalkás" göndör hajam van, ami kisálnyosit, plussz elég alacsony is vagyok. Kivasalni nem szoktam, mert borzalmasan áll. Mindenképpen ajánlom az egyenes hajat, kontyokat, sminkben a feketés, sötétebb árnyalatokat. Ne öltözködj lazán, inkább szoknya, ing, sarkas cipők :)
2013. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igaz, én még csak 20 vagyok, de kb 16nak néznek ami azért zavar... nem hiszem, hogy túl sokat fogok változni, mindig is baba arcom volt :s
2013. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a válaszokat, sokat segítettetek nekem! A neten már el is kezdtem nézegetni a kontykészítés és sminkelés fortélyait.
2013. febr. 19. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
27 évesen már épp ideje kitanulni a sminkelés fortélyait... persze ami késik, nem múlik :)
2013. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!