Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zombie sminket mivel érdemes...

Zombie sminket mivel érdemes készíteni?

Figyelt kérdés

A majd megrendezésre kerülő zombie walkra akarok sminket csinálni magamnak, de mivel eddig itthon próbálkoztam rendes sminkekkel, nem igazán tudom hogy ezeket mivel szokták megcsinálni (gondolom nem szemhéjpúderrel mert eddig azokkal kreáltam magamnak:D), főleg a csorgó véres dolgokra gondolok.

Ilyesmik pl:

[link]

[link]

Művéren kívül, bármi ami otthon kotyvasztható és le is jön azért. Piros ételfestékkel csináltam anno hasonlót, nagyon eredeti vér lett belőle, csak órákig tartott lesikálni a fejemről :D


2013. febr. 21. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Van vérszínű testfesték, de sokan csinálják azt, hogy testápolót jól kikeverik valamilyen sötétebb vörös, bordó rúzzsal és az is elég jól beválik, csak fújd le sminkrögzítő spray-vel
2013. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zsepit tojásfehérjével felragasztasz, kicsit lehántod, aztán hozzáalapozod az archoz.
2013. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket kipróbálgatom őket! :)

ezzel a zsepi+tojás keverékkel ilyen "leaszalódó" fejet lehet csinálni? :D

2013. febr. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!