Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedi anyukám,...

Miért nem engedi anyukám, hogy 16 évesen fessem a körmöm?

Figyelt kérdés
Kifestettem, aztán most balhézik. Szerintem ennyi idősen ezt már eltudom dönteni és ettől még nem leszek k*rva.

2013. febr. 22. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk, mert ahelyett, hogy vele beszélgetnél erről, kibeszéled őt a háta mögött.
2013. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Mert megőrült.
2013. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A nem tudja velem megbeszélni, inkább apát is rámuszítja. Meg minden lány festi már a körmét, de ők már régóta.
2013. febr. 22. 20:58
 4/21 sztrecskó ***** válasza:
90%
Természetes ez a reakció. Az én szüleim sme örültek neki, de már megszokták. Szerintem kezd lightosabb színekkel, ne olyan rikítókkal és feltűnőkkel (habár tudom, hogy a legtöbb 16 éves inkább azokat szereti). Na de nem baj, legyél kompromisszum képes, próbálj meg nem balhét csinálni ebből. Ha kevésbé feltűnő, akkor könnyebben hozzászoknak, aztán majd szépen jöhetnek az egyre erősebb színek is. De van egy dolog, amire figyelni kell. Minden szülőnek van egy olyan színe, amit utál látni a gyereke kezén. Nem tudom miért, de ez így van. Ezt tapasztald ki, és azt lehetőleg ne lássák.
2013. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt akarja, hogy csak a lábaimat festhetem. Pirosra van kifestve, talán ez lesz az a szín! Nagyon tetszik, meg minden lánynak ilyen. De szerintem meg lehetne vele beszélni emberi módon, de anya ezt sem tudja normálisan kezelni.
2013. febr. 22. 21:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp beszélj velük mert ez azért durva

szerintem egy 16 éves nyugodtan festheti a körmét

nem azér de én tizenkét éves korom óta festem és még egyszer sem mondták h ku..ás

mindig csak dicsérgették az angry birds es körmöket

beszéld meg velük

kezdj valami rózsaszínűvel aztán sötétíts

ebben a korban manapság már tetoválás fültágító pc

egyiket sem tartom helyesnek de a körömlakkal semmi baj nincs

2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Hagy balhézzon, majd megszokja. Nehogy már 16 évesen ne festhesd ki a körmöd... egyáltalán mit mond mi a baj vele? kérd meg hogy magyarázza már el neked, mert értelmes indokot nem hiszem hogy fel tud hozni majd.
2013. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a "minden lánynak ilyen" résszel lehet baja, egyébként beszéld meg vele és kérdezd meg Tőle,hogy miért nem akarja megengedni


És magyarázd el neki,h a körömfestésben semmi nincs és még csak a stílust sem határozza meg

lehet valakinek piros a körme és hordhat hozzá tornacsukát, nem kell automatikusan necc harisnyát és vörös r*bi csizmát ölteni

míg mászkálhat valaki fekete körmökkel miközben nem emó vagy acélbetétest viselő rocker :)

2013. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Hát igen ezen minden lány átesik (vagy nem - akinek jófej anyukája van :D)

Te csak ott rontottad el, hogy mások már 10 éves korukban kiharcolják ezt, te meg most csodálkozol h mi van :D

Gondolom nem sminkelsz, szóval majd lesz 18 évesen nagy riadalom, amikor kipróbálod a szempillaspirált.


Fel kell nőni, és meg kell bezsélni ezeket. Jól látod, a körömlakktól még senki sem lett k.rva, ezt anyukádnak is elmondhatod. Ha nem érti meg, akkor az ő készülékében van a hiba, vagyis tojd le. a kamaszkor a lázadásról szól, bár újabban ahogy itt olvasgatom a postokat úgy tűnik, ez a lázadás dolog már kihalt

2013. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De sminkelek tavaly óta, de nem tehetett ellene semmit, mert akkor kicsit pattanásos voltam. Meg párszor kifestettem már átlátszóval a körmöm, azt vagy nem vette észre vagy azzal nincs baja, mert nem látszik. Meg 7. után egy táborból már színes körömmel mentem haza, akkor lemosatta, de nem ellenkeztem, mert már amúgy is lejött volna. Meg általánosban még a hajfestést sem nagyon akarták engedni, nemhogy a körömfestést.
2013. febr. 23. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!