Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete fehér ruhákhoz kifesthe...

Fekete fehér ruhákhoz kifesthetem magam neon színű szemhéjpúderrel?

Figyelt kérdés
Fehér blézer, fekete fehér csíkos póló fehér öv, farmer és sötétszürke cipő lesz rajtam. Általában húzok egy "tusvonalat" fehér szemceruzával és arra festem rá a neon színeket. Szerintetek ? vagy vegyek hozzá színes kiegészítőket? pl pink nyaklánc illetve karkötő meg neon zöld sál? (konrétan a "tusvonal" neon sárga neon narancs és neon pink szokott lenni) jelenleg a körmöm is pinkre van festve ha ez számít ! :D
2013. febr. 23. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem valahogy nem áll össze a kép
2013. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát így elképzeltem amit leírtál, de nekem egyetlen szó jut eszembe róla: ízlésficamos.
2013. febr. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát, sokan megdicsértek este, úgyhogy valószínű rosszul képzelted el ! :)
2013. febr. 24. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semilyen ruhához ne fest magad neonszínűre... :(


Esetleg tegyél fel egy képet, mert szerintem elég érdekes lehet...

2013. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, de kisfesthetd magad szürke ruhához is neonszinüre. én vagy fekete, v fehér ruhában lennék inkább. vagy pedig egyszinü fekte vagy fehér ruhákban, de nem csikosban, mert az már sok.


a kiegészitőket ne vedd együtt, egyszerre fel.

2013. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem ízlésficamos, egyáltalán, egy kis neon tusvonal pont, hogy egy picit feldobja a sminket. Így látatlanban sztem így is teljesen jó. Emellé persze lehet egy-egy neonszínű ékszert, sálat beszerezni, bár akkor mindig a tusvonallal passzoló színűt vennék fel, és mindig csak egyvmit, mert egyébként már túl sok lenne. A neon körömlakk is jó ötlet lehet, abból is beszerezhetsz pár más színűt is, ha csak pink van neonból :).
2013. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!