Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet rendelni/venni...

Honnan lehet rendelni/venni barna szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Már mindenféle színben látok szempillaspirált(kék,lila stb.) de olyan szempillaspirált amiben barna a festék sehol sem kapok.Avon-nál is néztem,Oriflame-nél is,Rossmannba is,DM-be is.Sehol nincs.Hol tudok szerezni?
2013. febr. 24. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pedig van! most fejből nem tudom a nevét, de pont avonból lett rendelve... meg ha feketét lehet kapni, ott a barna is mellettük.
2013. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban is láttam a héten, a Maybelline spirálok között, akciósak is voltak. a DM-ben is láttam, de ott nem volt akció rájuk. Oriflameben is van, idaz, nem kefés, hanem fésüs kivitelben, olyat nem próbáltam még, nem tudom, hogy mennyire jó.
2013. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem mégegyszer :))
2013. márc. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!