Lilu8989 kérdése:

Lehet beletenni? :

Figyelt kérdés
Sima talpas ajak piercingem van a bal oldalon az alsó ajkamba, az lenne akérdésem hogy amikor begyogyult (friss még) kicserélhetem patkóra? vagy ezt ugy szurják hogy a későbbiekben patkóra tudjál váltani? köszia válaszokat
2013. febr. 26. 08:08
 1/4 Emyke031 ***** válasza:
A karikához, patkóhoz közvetlen az alsó ajak vonala alá szokás szúrni a lyukat... Nem tudom, hogy neked ott van-e? A sima talpashoz lejjebb szúrnak - normál esetben- innen egy jó méretű karika/patkó nem ér körbe, csak ha nagyobbat választasz, az viszont elég furán fog állni(zavaró lesz a fogaknak, "elfekszik"). Szúrás előtt a "mesternek" kell megkérdeznie, hogy milyet szeretnél...
2013. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eléggé közel van az ajkam vonalához. :)
2013. febr. 26. 08:23
 3/4 Emyke031 ***** válasza:

Akkor jó lehet. -Reméljük! :) Meg kell próbálni. /Nekem a talpasnál az ajakvonalamtól fél cm-re van a lyuk./

Mindenképp várd meg amíg begyógyul, mert a patkó többet mozog.

2013. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!