Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan szerethetnék ilyen...

Honnan szerethetnék ilyen rózsaszín szőrpamacsot?

Figyelt kérdés
Nem éppen szőrpamacs, olyan kell, ami hosszú és rózsaszín és puha:Drem. értitek:Degy tükröt szeretnék körbe keríteni vele:DSajna nem tudok nektek képet se linkelni, mert nem tudom, h hogyan írjam be a keresőbe.Remélem értitek, h milyenre gondolok.
2009. szept. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tom mire gondolsz de nemtom honnan lehet:SHmmm esetleg textil vagy hobbiboltok.Nekem a lámpám körül van de én azt turiból szedtem:)
2009. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Találtam egy képet, bár elég kcisi, de a lényeg azlrt kivehető.Az a rózsaszín keret a laptopon:DOlyasmi kell csak hosszabb.Hol lehet venni ilyet?Hobbyboltban?
2009. szept. 11. 16:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, most látom h közben válaszoltál:D
2009. szept. 11. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! hogy hol kapsz, azt nem tudom, de egy kicsit azért talán tudok segíteni. Amit keresel, boának hívják :) [link]
2009. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
óó, köszi:D
2009. szept. 11. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:

De a boa az tollból van, nem? Ő meg szőrpamacsra gondolt.

Bár szerintem a boa tényleg jobban nézne ki mint a sok szőrpamacs.

2009. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem pamacsokra gondoltam, csak rosszul fogalmaztam meg.Olyan, mint a boa, csak ilyen puha:DDe a boa is tökéletes:D
2009. szept. 12. 08:40
 8/9 anonim ***** válasza:
nemtudom hol lax, de a budapesti pólusban van valami estélyi ruha bolt és ott láttam sok különböző színű boát
2009. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sejtem milyen pamacsra gondoltál... Itt van boa és ilyen "pamacsfűzér" is:

[link]

Az utolsó 3 terméktípus, amire te gondolhattál...

L20

2009. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!