Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki, aki már rendelt...

Valaki, aki már rendelt valamit a Coastal Scents weboldaláról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy megéri onnan rendelni? Láttam, hogy kb. fele annyiba kerül ott mint mondjuk a makeuplaza.hu odalon... A postaköltség érdekelne, hallottam, hogy kicsit húzós... Olcsóbban jönnék ki, ha onnan rendelek?

Még sosem rendeltem semmit, ezért kiváncsi lennék azok tapasztalataira, akik már igen :) Erdélyi vagyok, az is érdekelne, ha a makeuplazatol rendelek vajon ők mennyi postaköltséget számolnak fel?

Előre is köszönöm a segitségeteket.



2013. márc. 3. 14:28
 1/1 anonim válasza:

Én a napokban rendeltem ecseteket, 15 dollár a postaköltség, ha palettát rendelsz akkor meg 19 dollár.

Szerintem megéri tőlük rendelni, mert sok az akció es postával együtt is jobban jársz mintha a mup-tól rendelnél. Ráadásul a mup-nál elég gyér a választék.

2013. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!