Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lövéstől számítva hanyadik...

Lövéstől számítva hanyadik napon tehetek be ezüst orrpiercinget?

Figyelt kérdés

Pénteken volt 2 hete, hogy kilövettem az orromat. Elsõ héten semmi baja nem volt, First-el fertõtlenítettem napi több alkalommal. Aztán kb 10. naptól kezdve picit begyulladt és gennyezzett. Mára rendbejött, nem váladékos, nem gyulladt és nem is fáj. Mai napig orvosi fém volt benne, amivel kilõtték.Ma (17.napon) kaptam osztálytársamtól egy ezüst piercinget, elvileg hajlítós, bár a végén van egy pici bogyó na mindegy, elhajlítottam és beletettem. Szóval a kérdésem a kövi: lehet-e valami baja az orromnak? Ui.: az ezüst pc jóval vékonyabb, mint az elõzõ orvosi fém. Amúgy már 6 órája benne van, eddig semmi baja. :)


Válaszaitokst elõre is köszönöm! :D


2013. márc. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azóta valami változás? Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, max ha begyullad, kezeled megint pár napig :)
2013. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most, hogy este 'meglestem' (tükörben picit megcsavargattam) láttam, hogy nagyon gennyes. Belülrõl feltoltam az egészet, erre mint egy pattanás, plutty, sárgás cucc dõl belõle. Lefújtam First-el, megvártam míg megszáradt, aajd bekentem neogranormonnal. Nem piszkálom most, csak tekergetem majd.:) remélem rendbejön már végleg! :( amúgy köszi a válaszodat!
2013. márc. 6. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, rendbe jött már a nózid? Én is szeretnék ezüstöt belerakni, de amikor betettem kb. egy hónappal a szúrás után begyulladt. Visszatettem az acélt és megint nem fáj. Mostmár akkor csak acélt tehetek bele semmi mást? :(((
2013. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!