Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igaz, hogy a köldök piercin...

Az igaz, hogy a köldök piercinget tarttó bőr idővel elvékonyodik?

Figyelt kérdés

Hallottam arról, hogy a köldök felső "bőrébe" szúrt piercing esetén az a bőr amibe szúrják (gát), idővel elvékonyodik. (évek után, is lehet, hogy ki is kell szedni) Igaz ez? Tapasztalatok?

-lehet, hogy hülyeség ez a kérdés, de most szeretnék piercinget csináltatni, és fontos lenne az igazság-


2009. szept. 12. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
véletlenül két t-vel írtam a tarttó-t, bocsi!
2009. szept. 12. 21:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valamennyire elvékonyodik, igen. Nekem 2 éve van és fele akkora a bőr most, mint amikor szúrták.
2009. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve van, valóban vékonyodott a bőr, de egyáltalán nem vészes, még van ott bőr bőven. :)
2009. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 éve van, és nem vékonyodott semennyit.
2009. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén 6 éve van, és egyáltalán nem vettem észre változást.
2009. szept. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 éve van és nem változott a bőröm
2009. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13 éve van, nem történt vele semmi változás.
2009. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan vékony lett, hogy kilátszik a pc szára :( nem tudom mit csináljak vele, a pc lötyög benne és ha hónapokig nem teszek bele pc-t akkor sem forr össze, lehet ebből plasztikai sebészet lesz :( átlátni rajta felülről :(
2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!