Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok nekem mondani valami...

Tudnátok nekem mondani valami jó fajta szempillaspirált aminek ilyen gumis spirál része mint az Avon Supershocknak?

Figyelt kérdés
Persze árban is megfizethető, és amennyit te is kiadnál egy spirálért

2013. márc. 6. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most piszok olcsón vettem egy Lovely márkájú spirált, van többféle ilyen fésűs-gumis fejjel, nekem türkizkék van, és meglepően jó. Megvettem, mert tényleg valami 5-600 forint volt, de dobtam egy hátast a hatásától. Szerintem ennyiért megér egy próbát, nálam legalábbis elért olyan hatást, mint a kedvenc Astorom, sőt, a színe még feketébb is. :)

Ilyen: [link]

2013. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Astor...rimmel london..a dm-ben nem túl drága
2013. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is egy lovely spirált ajánlanék. Nekem a curling pup up van meg, sárga a tubusa. Nagyon sok jót olvastam róla különböző blogokon és a krémmánián, gondoltam kipróbálom. Amikor megláttam az üzletben, kicsit elbizonytalanodtam, a tubus színe nem adott okot túl sok bizalomra, de végül megvettem, mert csak 500 Ft körül van.

Nagyon pozitívan csalódtam benne, az egyik legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Szépen megemeli a szempillákat, egy kicsit dúsít és nem ragadnak össze tőle a szempillák. A múltkor itthoni kísérletezés során kipróbáltam extra sok rétegben is (4-5 réteg volt kb.) és még így sem ragadtak össze a szempilláim. :D


Szóval szerintem megéri megvenni, mert olcsó, mégis jó spirál. Egyetlen hátránya lehet, hogy nem hosszabbít, csak dúsít és megemel, de szerintem a hétköznapokra ez is elég. :)

2013. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Avonból a Super Drama-t szeretem a legjobban, de most a fő-fő-fő kedvencem az Oriflame Wonder Lash Dramatize.
2013. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maybelline Million a legjobb, sajnos kicsit drága (3500 forint, ha jól emlékszem). De ennél jobb nincs.
2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!