Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Max factor facefinity...

A Max factor facefinity mennyibe kerül boltban? Valóban elfed mindent? Nem maszk hatású?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon drága... esetleg hasonló tudású olcsóbb alapozót tud valaki mondani? Meg valahol olvastam hogy féláron be lehet szerezni időnként valami kuponnal??? Ez hogy mikor hol? Tényleg van ilyen?
2013. márc. 12. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A Rossmannban szoktak jó akciók lenni Max Factor termékekre. Van, hogy mindenre 25% van, van, hogy csak az alapozók olcsóbbak, figyelni kell mindig az akciókat.

Nekem az a gondom vele, hogy a legvilágosabb is sötét a bőrömhöz, így csak korrektorként tudom használni, úgy nem látszik a különbség, meg nyáron majd jobb lesz, ha nem leszek teljesen hófehér. Tényleg jól fed. Én jobban szeretem a Max Factor Color Adaptot, mondjuk annak annyira nem erős a fedése. Árat nem tudok pontosan, helytől függ, de szerintem olyan 3000-4500 között van. Én anno úgy vettem a Rossmannban, hogy 3300 volt, és adtak hozzá egy False Lash Effect spirált, ami amúgy a kedvencem, ezért úgy voltam vele, hogy kipróbálom az alapozót. Nagyon jó lenne és imádnám, ha itthon is lehetne nagyon világosat kapni, de sajnos nincs. :(

2013. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A Max Factor alapvetően nem egy drága kategóriás kozmetikum, a legtöbb termékük 1000-5000 forint között van. Az általad említett termék kb. 3500 ft, a dm, rossmann, müller is árul max factor termékeket tudtommal.

2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!