Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani viszonylag...

Tudnátok mondani viszonylag olcsó, de minőségi világos alapozót?

Figyelt kérdés
T vonalban zsíros a bőröm egyébként normál,de néha száraz. Előfordulnak pattanások,úgyhogy nem ártana ha a fedése is jó lenne és nem sárgulna,mert az eddigi alapozóim mind besárgultak 1 óra után.
2013. márc. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Oriflame: Studio Artist, a legvilágosabb árnyalatot használom én is, nagyon világos, nem sárga, én korrektorozok minden alapozó előtt, ha van pattanásom. Teljesen elégedett vagyok.
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, akciósan 999-ért vettem.
2013. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem biztos, hogy kell neked alapozó. Lehet, hogy elég egy színezett hidratáló, egy kis púder vagy/és korrektor(Alverde v. essence v. maybelline és folyékony). Az alapozó nem túl jó a bőrnek :( De ha mindenképpen alapozót szeretnél, akkor vegyél Maybelline Affinitone-t! :)
2013. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helia D BB krém.
2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én essence soft&natural-t használam, nagyon sokáig elég volt, szépen illeszkedett a bőrömhöz és olyan 999 ft körül volt az ára. Most áttértem Garnier BB krémre, ami ugyan drágább, már 2000 Ft körül van, de szintén nagyon kiadós, én októberben vettem, napi szinten használom és még mindig van benne. Azért is jó, mert ez egyben hidratáló krém és nem olyan maszkszerű a hatása, mint az alapozónak.
2013. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!