Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hová kell a betly rendeléseket...

Hová kell a betly rendeléseket küldeni?

Figyelt kérdés
Mèg most kezdek bele a betly értékesìtésébe!
2013. márc. 13. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekik email-ban vagy kitöltöd a megrendelőlapot és feladod postán.A címek rajta vannak a betly honlapján.
2013. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt arra a cìmre küldtem ami a betly.hu - n szerepel csak az mâr 1 hete volt
2013. márc. 14. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább 3 napot számolj arra míg postán odaér,nem tudom bejelölted-e a megrendelőlapon hogy azonnal küldhetik amit megrendeltél vagy még küldesz hozzá megrendelést mert az sem mindegy.Meg még összekészítik az árut stb.A szerződésben egyébként benne van hogy mennyi a szállítási idő.
2013. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt jelöltem hogy küldhetik a megrendelésem ! Holnap lesz 2 hete hogy feladtam a rendelést de még válasz sem érkezett hogy mikor jön meg vagy ilyesmi.! Már egyre türelmetlenek a rendelőim!
2013. márc. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!