Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudok rendelni műkörmös...

Honnan tudok rendelni műkörmös cuccokat csekkes fizetéssel?

Figyelt kérdés
Javarészt csak magamnak csinálom a körmeimet, esetleg 1-2 barátomnak. Olyan oldalt keresek ahol nem kell utánvéttel vagy utalással fizetni a termékekért. Kihozza a postás, az árát pedig csekken kell befizetni...
2013. márc. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet neigen fogsz találni.Inkább rakd félre a pénzt és ha összegyűlt megrendeled ami kell.
2013. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehol. Tudod, ez nem olcsó mulatság, ez van, szokd meg.
2013. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem olcsó, jó pár vendégem volt egy időben, csak most mivel kismama vagyok, nem nagyon csinálom másnak... Magamnak viszont már esedékes lenne, és csupán érdeklődés szempontjából kérdeztem, nem kell lehurrogni!!!!
2013. márc. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!