Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FIÚK! Szerintetek melyik...

FIÚK! Szerintetek melyik körömlakk (szin) a legvonzobb egy lányon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

A körömlakk a lányok szemében tesz vonzóbbá. Mint férfi, én kifejezettem utálom. Nem a körömlakk részét, az egyáltalán nem érdekel. Hanem azt, hogy egy órán keresztül nem lehet semmit sem csinálni (mert hiába reklámozzák az egy perces lakkokat, én még nem láttam olyan lányt, aki ne a 24 órás verziót vette volna).

Ha érdekel a körömlakk, egy lányt kérdezz meg. Mert nincs férfi a világon, akit a körömlakk érdekel egy lányon.

2013. márc. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom a pirosat, bordót, esetleg feketét szereti, vagy ami halvány.


Én meg a rózsaszínt :)


N

2013. márc. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek tetszenek a legjobban: fekete, sötét lila, piros, vörös.


24/F

2013. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A legvonzóbb az, ha nincs rajta. :)
2013. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem minden fiú utálja, nekem spec. tetszik.

Főleg az élénk színek: vörös, rózsaszín, fekete. A legvonzóbb sztem (mint kb mindenben) a vörös.

Csak azt nem szeretem ha kicsit le van már kopva, az gázosan néz ki sztem nagyon! De egy szép ápolt női kéz az nagyon előnyös.

20/F

2013. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó egy lány körme, ha természetesen (alapból) szép, tehát 4-esnél a pont... Nekem amúgy sem tetszik a körömlakk...
2013. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mintha egy férfi pont csak a körmöd színét nézné :D
2013. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek: a piros, és a bordó szinű, körömlakkok. F.
2013. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kor és egyéniség függő. Egy fiatal lánynak inkább a világosabb, esetleg rikítósabb, idősebbnek piros, bordó, sötétkék.

Jó még szerintem a halványabb rózsaszín, bőr árnyalatához hasonló szín. Azt hiszem nude-nak hívják ezt az árnyalatot. (F)

2013. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!