Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyek biztos abban,...

Hogyan legyek biztos abban, hogy jol allna nekem egy sminktetovalas (szemoldok)?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, hogy akinek van az nem-e banta meg, es ha elrontottak megis mit kezdjek majd vele? Iszonyan felek a fajdalomtol is ... es azt sem tudom, hogy kellene rajonnom arra, hogy jol allna-e ugyanis eddig akarhany kozmetikusnal voltam mindegyik maskepp festette be, erre sem tudok alapozni.

2013. márc. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
már nem divat, szerintem ne fogj hozzá!
2013. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Anyukámnak is van, 10 éve csináltatta és még mindig nem tűnt el teljesen, csak ocsmány sárgásbarnára kopott (eredetileg sötétbarna volt). Ha elrontják, akkor pedig semmit nem tudsz kezdeni vele az ég világon. Nem éri meg, inkább festesd rendszeresen.
2013. márc. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joy Turner ***** válasza:
100%
Nekem három éve van szemöldöktetoválásom. Amikor kikopik tényleg nem szép, ezért kell 1-3 évenként újraüttetni, de ezt el szokták mondani a kozmetikusok. Az már nem a tetkó hibája, hogy anyukád nem üttette újra, kedves uccsó. Profi szakemberrel kell megcsináltatni, aki megtalálja az arcodhoz illő színt formát, vastagságot. A sminktetoválás nem divat és sose volt az, hanem egy szuper találmány lusta nőknek. Nekem alapjáraton ritka, szőke szemöldököm volt. Még formára se lehetett szedni. Én imádom a szemöldöktetkóm. Teljesen természetes formája van, világosbarna. Az emberek meg se mondják, hogy tetoválás. Nem bántam meg, nem rontották el. Ha belevágsz ne sajnáld rá a pénzt, meg az időt, amit arra fordítasz, hogy referenciamunkákat nézegetsz.
2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Anyukám azért nem üttette át, mert rohadtul nem tetszett neki miután elkészült, és a mai napig nem tud tőle szabadulni. Ez is benne van a pakliban, nem egy ilyen nőt ismerek. Van akinek jól áll, de sokan vannak akik szörnyen néznek ki vele és tudják is. A kérdésben benne volt, hogy van-e olyan aki megbánta, és ilyenkor mit lehet vele kezdeni. Erre a részére válaszoltam, szerintem jobb ha a kérdező alaposan átgondolja, mert ilyenkor már nem lehet vele semmit se csinálni.
2013. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegul megcsinaltattam, nagyon tetszik a formaja, eggyenlore meg tiszta seb, kivancsi vagyok mennyire fog latszani, hogy tetovalt miutan leesik a seb!
2013. márc. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!