Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti meddig használjátok a...

Ti meddig használjátok a sminkcuccokat? Ameddig le nem jár, vagy amíg el nem fogy?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm, őszintén szólva soha nem szoktam figyelni a lejárati időt, de nem ennek ellenére nem hinném, hogy nálam addig ne fogyna el.
2013. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször amíg el nem fogy, de azért szoktam nézni, hogy mikor jár le. Viszont nem vagyok úgy, hogy amint lejár kidobom, mert soha semmi baja sincs. Ami már nagyon régóta megvan, vagy valami fura rajta, azt ki szoktam dobni. Amit szavatossági időnek írnak, az az, hogy addig minden körülmények között megőrzi az eredeti minőségét, de nem jelenti azt, hogy utána megromlik. Mindig próbálom inkább azokat elhasználni, amiket már régebben vettem, hogy még véletlen se legyen bajuk. Eddig egy olyan termék volt, ami megromlott nálam, egy kb. 5-6 éves Miss Sporty szemceruza.
2013. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én soha nem nézem meg mikor jár le. amíg el nem fogy használom, persze előnyben tartom a régebben vásárolt cuccaimat. múltkor megtaláltam anyukám kb 7-8 éves fehér szemhéjpúderét ami még mindig tökéletes, semmi baja, pedig már le járt. :):)
2013. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg el nem fogy.
2013. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!