Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalatok és természetes...

Tapasztalatok és természetes összetevők alapján melyik a legjobb bioszempillaspirál? (Fekete is és barna is érdekel. )

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bioszempillaspirál:D:D:D
2009. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na én nem viccelek, hanem válaszolok a kérdésedre!

Igen létezik ilyen "bio" szempillaspirál, a DM drogériában kapható ALVERDE néven fut! 1000-1300 ft körül mozog az ára, van fekete, barna, kétvégű.

2009. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oriflames szempillaspirálok elég jók. Természetes összetevőkből áll, de nem tudom,h mennyire bio?...vagy ettől egyáltalán bio-e, h csak természetes összetevőket használnak az előállítás során. Viszont, tényleg jók, érzékeny szemre is, nekem még soha nem volt vele problémám, már többet kipróbáltam.
2009. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. okt. 9. 02:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam egy bioszempillaspirált. Lavera a márkája, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. Büdös (szerintem tele van alkoholvegyülettel), irritálja a szememet, viszket tőle, nem ajánlom érzékenyeknek.
2010. febr. 21. 14:37
 6/7 anonim válasza:

Az oriflame-s szempillaspirálok tényleg nagyon jók, nekem megvan az összes, és soha nem volt semmi problémám velük.

Ha tud sz várni pár hónapot, akkor be fog jönni egy ecobeauty-s szempillaspirál. jelenleg csak az arckrémjei kaphatóak, de decemberig teljes termékpalettája lesz ennek a termékcsaládnak. Ha érdekel bővebben akkor keress rá erre a márkára, sok minden fent van az oriflame honlapján is.

2012. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
03.17-i válaszolónak is köszönöm! Bocs, nem néztem mostanában ezt az oldalt. De most, hogy látom, amit írtál, örülök az információnak, mert még aktuális a probléma. Azóta volt még egy bio, meg egy nem bio is, de mindkettőre érzékeny voltam. Remélem, az Oriflame-es be fog válni!
2012. szept. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!