Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú cuccokat vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig még nem sminkeltem magam de így lassan 16 évesen szeretném, és az szeretném kérdezni, hogy miket érdemes venni mert szinte semmilyen cuccom sincs. Mármint egy hétköznapi sminknek mit ajánlotok és milyen márkájú cuccokat amik lehetőleg ne legyenek túl drágák.

2013. márc. 19. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenképp az Essence-et ajánlanám, a többi hasonló árú drogériásnál sokkal jobb. Egyedül a spiráljaikat nem szeretem, abból a Lovely-t szeretem, kicsit drágábból a Max Factort.
2013. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Catrice termékeit szeretem nagyon :) Szempillaspirálból pedig a Maybelline-t ajánlom.
2013. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom ajánlani, amit én is használok:

Szempillaspirál: Astor Big & Beautiful, Rimmel Extra Super Lash

Púder: CadeaVera 2in1, Rimmel Stay Matte

Korrektor: Essence Stay All Day

Szájfény: Maybelline Color Sensational, Astor Shine Deluxe Jewels, Avon Plump Pout


19/L

2013. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kezdő sminkes táskában jó ha van:

- Korrektor, szem alatti karikákra nekem az essence stay all day vált be, apróbb bőrhibákra még nem találtam meg a tökéleteset, bár az essence pure skin elég jó, csak kicsit szárít.

- Púder, amennyiben kicsit zsírosabb a bőröd, ez ugyanis mattítja a bőrt. Púder közül nekem az essence mattító púder bevált.

- Szempillaspirál: most a lovely curlin up (sárga tubusos) a kedvenc, egészen biztos, hogy újra fogom vásárolni, mert gyönyörű pillákat eredményez és 5-600Ft körül van az ára. Ami még szerintem nagyon jó, az az astor és rimmel spirálok, bár ezek már azért drágábbak.

- Szemhéjtus: nekem a zselés tus jobban bejön, az essence zselés tusát tudom ajánlani. Könnyű használni, jól pigmentált és nagyon tartós!

- Ajakápoló/szájfény: ajakápolóból a blistexet szeretem, szájfények közül az essencek elég jók. :)


Szerintem egy kezdő sminkes táskában ezek jók ha vannak. Nem kell rögtön egész készletet beraktározni, úgy is idő, míg megtanulod ezeket szépen használni. A felsorolt termékek használata egyszerű, egyedül a tust kell megtanulni jól használni, ezt célszerűbb eleinte csak otthon gyakorolni.

Az essence termékek pedig kifejezetten fiataloknak készül, nyilván nem a legjobb, legminőségibb termékek, de ár-érték arányban elég jók.

2013. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem márka hanem bevált termék, szóval nincs kedvenc márkám hanem termékeim vannak.

Trend it up -dm ben kaphato sminkek kb csak a szajra valo termeke klasz mert alapozoja szemhejtermekei borzalmasak, utlra matte ruzsa a vele meg egyezo ajakontural, szajfenyei fokent az ajakduszzaszto hatsu,most nude kollekcioja is van,essencnek szemhejpalettai es szajfenyei shine shine kollekcio, sokan a ruzsait is dicseri, santa palettaja tenyleg jo es szep szinei vannak, spiraljai nem jok szerintem,lovely ajakruzsai kips, palettai, catrice muszempillaja szajfenye palettaja, sokan ducserik az alapozojat, spiralja szinten nem valt be, primeruk is jo, maybeline szempilla spiraljai jok, maybeline fit me alapozoja is jo foleg zsiros borre, pudere is jo, szemhejtermekei is, ruzsai is, L'Oreal infelitible alapozoja jo es korrektora, puderei is jok, ruzsai, mono szemhejpudere, revolution szemhejpuderei flawless 4, csokipalletai, arc palettaja, baking pudere fokent feher borre, real teques ecsetei es beuty blendere, narrati ecsetei, sleek naplemente palletaja, psychial bronzositija, es catrice sun glow bronzere a legjobb fenyes drogerias alapozok kozul es jok feher börre is remélem segitettem barkinek akinek kell par termek tanács sok sikert a sminkhez.

2020. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!