Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Vaterán kapható 120-as...

A Vaterán kapható 120-as sminkpaletta (2-szer 60+mindenféle ajándékok: ecset, csillám) milyen minőségű? Mennyire professzinális? Illetve hol lehet profi sminkes asztalt kapni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
ha nagyon szeretsz sminkelni, inkább egy ilyenbe fektess bele, ez azthiszem szinte csúcsminőség, maxfactor meg hasonlókat is felülmúlja: http://www.youtube.com/watch?v=NKRLdFABhxw&feature=related
2009. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ra lehet mondani, hogy mac minoseg.

Szoval nyugodtan rendelj vateran. A hozza adott csillamrol nem tudok nyilatkozni de az ecset egy kalap kaki. Rossz minosegu szintetikus akarmi...


[link]


Itt van ecset es csillam nelkul 6200ert epp es 5800ert olyan is ami serult. En is rendeltem ilyet magamnak es abban is volt serult de par csepp alkohollal a problema orvosolhato, es nem maszatol ossze mindent a szin, csak nem lesz ugyanolyan, mint a tobbi.


Imadom ezt a palettat. Az osszes szemhejpuderemet elraktam a szekreny melyere :) A csillamos szinei egyszeruen kaprazatosak! A feketeje is igazi fekete. Hozza ersz es szinte nem tudod lemosni! De tenyleg. A kezemen kiprobaltam par szint es szappannal, mosdokenoccsel nem jott le, meg kellett dorzsolnom szivaccsal!


Abszolut, batran tudom ajanlani! Ha gondolod irj privit es tovabbitom az email cimed az eladonak hatha enged egy kicsit vateran kivul :P

2009. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm köszi
2009. szept. 18. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudok privátot küldeni:( nem tudom miért..nem látom az emailcímedet
2009. szept. 18. 21:50
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy hogy lehet MAC minőség ennyi pénzért????
2009. szept. 18. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a nagy márkáknál csak a nevet fizeted meg. Csomagolás, reklámok stb. Az olcsóbb is lehet minőségi sőt!
2010. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!