Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz lenne, ha a BB krémemet...

Gáz lenne, ha a BB krémemet összekeverném egy kis alapozóval és arckrémmel, betenném egy tégelybe és azt használnám?

Figyelt kérdés

önmagában a BB krém, amit vettem túl világos, alapozót nem szeretek használni, de ha egy keveset belekevernék, talán jó lenne... hidratáló meg sosem árt.. :)

szerintetek meg merjem kockáztatni?


2013. márc. 21. 22:12
 1/7 anonim válasza:
Persze próbáld ki nyugodtan, először csak kis adagot keverj össze..Mitől lenne gáz??
2013. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan ezt csinálom :D Annyi különbséggel, hogy mindig frissen keverem össze.
2013. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huhh akkor jó, köszönöm szépen :)
2013. márc. 21. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én alapozót hidratálókrémmel (napos időben még fényvédővel) szoktam összekeverni. Viszont én is inkább frissen keverem, amikor reggel készülődök.
2013. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha egy nagyobb adagot kikeverek, az szerintetek eláll? rendes tégelybe tenném és lezárnám...
2013. márc. 22. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, pont emiatt nem ezzel a módszerrel "kotyvasztok".
2013. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csak azért merném megkockáztatni, mert egy régi alapozóm tégelyébe tenném és egyik termék sem régi...ugyh elvileg ugyanolyan körülmények közt lennének mint amúgy, csak együtt :D

mindenesetre először csak egy kisebb adagot csinálok, ami kb 1 hetes adag lesz...aztán majd kiderül :D

2013. márc. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!