Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökformázás extrém...

Szemöldökformázás extrém helyzetben, hogyan? (infók lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szemöldököm elég furcsa formájú. Mármint szép (ezt mondják róla), de mindig nézegetem ezeket a formázással kapcsolatos videókat, meg cikkeket, és ugye azt mondják, hogy akkor jó, ha az orrcimpa és a belső szemzug vonalában kezdődik, (egyenes tekintettel előre nézve) a szembogár és az orrcimpa vonalánál van a legmagasabb pont, és az orrcimpa és a külső szemzug vonalánál van a vége. Ezek aránya 2/3 és 1/3. Nekem ez akkor jön ki, ha a szám szélét és a külső szemzugomat veszem, ellenkező esetben olyan hosszú lesz, hogy az 1/3os rész majd egyenlő a 2/3ossal. Nem értem... pici az orrom, oké, de hogy lenne jó??? Kérlek segítsetek!

2013. márc. 22. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
küldj képet legalább olyat amin látszik a szemed és a szemöldököd
2013. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugodjál szépen meg, az csak egy irányadó nem kőbevésett szentírás
2013. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!