Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukámat szeretném meglepni...

Anyukámat szeretném meglepni a kedvenc parfümével. De nem kapok már ilyet a kis üzletekben és a 100-asban sem. Ilyenkor ennyi? Nincs remény arra hogy valahonnan mégis beszerezzem?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy a kedvence egy irtó gagyi szar, és márkás parfüm boltban szerintem kiröhögnének. De ő ezt szereti, mit tegyek? Danny a neve, egy vörös üvegben van ami sokszögű.
2009. szept. 17. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hol laksz?:]
2009. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bp. III.-ker, de Budapesten belül bárhová elmennék érte. Hol lehet kapni, tudod?
2009. szept. 17. 18:00
 3/4 kapuciner válasza:

nem mond(6)om meg a weboldalnevét, mert az tilos ! Legalábbis nekem, amíg nem kuckósodok eléggé :)

de ha googleban keresgélsz, akkor azt tanácsolom, üsd be ezt a parfüm-nevet: Flora by chatier

aztán turkálhatsz kedvedre..:)

2009. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál de nem találtam. :((
2009. szept. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!