Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar parfüm vélemények?

Pink Sugar parfüm vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én azt gondolom, ha szereted az édes illatokat, próbáld ki. Én ilyet használok és nagyon szeretem. Az én bőrömön finom, púderes illata van, csak az elején jön ki az a töménység. Szerintem itt nem is parfümmel van a baj, hanem a viselőjével, ugyanis nem mindegy, mennyit fújsz belőle. Én azt tanácsolom, hogy egy fújásnál többet semmiképp, úgy tényleg tolakodó. Valamikor úgy csinálom, hogy egy kicsit teszek az ujjamra és úgy oszlatom el a bőrömön. Így érezhető, de nem tölti be az egész teret. Meg sokan keverik a kifejezetten vattacukros utánzataival, na azok tényleg szörnyűek. Én meg vagyok vele elégedve, igazán kellemes illat, bár nem mindenkinek való.
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha magában megszagolom, jó illata van, de az én bőrömön olyan, mintha wc-spray-t fújtam volna magamra. Szóval egy parfümériában mindenképpen próbáld ki előtte, hogy hogy tetszik.
2013. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

uncsi már, de azért tetszik. pár éve volt nagyon nagy divat...


ha sokat használsz (és általában aki ilyet hazsnál, az magára fúj jó sokat) az nagyon tömény illat. kicsit talán émelyítő, de nekem tetszik, olyan vattacukor illat. a célközönség annyira változó, a 12 éves kislánytól a 30+ kosztümös-magassarkús nőkön át a pláza cicákig, de láttam már goth (!) csajt aki ezzel volt befújva rendkívül töményen, és rám mondjuk egész jó benyomást tett :D


(de egész nap nehezen viselném el ezt a rendkívül tömény illatot)


mindenesetre a metrón, bkvn nekem külön öröm, ha vki ilyet, v egyéb erős parfümöt használ, mert jól elnyomja a többi emberek, a bkv-ra jellemzően büdös nyanyák szagát!! :DDD


22/F

2013. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Undorító, hányinger. Ha 14 éves kor alatt vagy, csak akkor, de akkor is csak ha nagyon muszáj.
2013. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem meno mar
2013. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!