Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek van egy régi...

Barátnőmnek van egy régi (tavalyi) oriflame-es szájfénye és nagyon tetszik és jól áll de már nem lehet rendelni . Mit tegyek? (több lennt. )

Figyelt kérdés

Neten utána néztem az oldalon is meg minden de nem találtam :/ Mondjak le róla ? Vagy ilyenkor mit csináljak ?

az a neve hogy "very me lip stain raspberry "


2013. márc. 28. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nincs a katalógusban, attól még lehet, a tanácsadónő tud rendelni, nekem is rendeltek meg egy tavalyi körömlakkot, visszanézte a számát egy régi katalógusban, és tudott rendelni, egy próbát megér, vagy menjél meg Oriflame pontba, hátha ott tudnak segíteni.
2013. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. márc. 28. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:

én tételesen átnéztem neked a szépségtanácsadói oldalamon,de már nem láttam:( esetleg kódját nem tudjátok?

az sokat segítene!

2013. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ha bármi másban tudok segíteni,szólj bátran:)
2013. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtudom sajnos a kódját :/
2013. ápr. 6. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolsz szerintem:)most helyette ugyan ilyenek vannak,csak nem átlátszóó,hanem csillámos,és very me clickit ajakfénynek hívják.

előző voltam:)

2013. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pont rossz képre mutat a link,de ott van köztük:)

ha felmész a www.orikatalogus.5mp.eu -ra akkor ott a 72.oldalon fogod látni a katalógusban:)

2013. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na jó hülye vagyok,de ma átnéztem a katalógust ápr.11-től poénból.és utolsó darabként megtaláltam neked 400ft-ért:)ápr 11-től
2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!