Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk a lányok körmén milyen...

Fiúk a lányok körmén milyen minta, szin tetszik?

Figyelt kérdés

Milyet tudtok elviselni és milyen szinek minták jönek be nektek? A formában is milyenel barátkoztok meg hosszú/rövid , mandula/kocka alaku? :)

Nagyok kiváncsi lenék a véleményekre és válaszokra :)

17/L



2013. márc. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A természetesen szép köröm tetszik, csak legyen ápolt, nem kell festeni... :)
2013. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én bírom ha festett, mondjuk piros v fekete (csak menjen a csaj stílusához)


a műköröm is tetszik, de csak szolidabb, a forma legyene mondjuk kocka alakú és ne túl hosszú. a minta talán legjobb ha nincs is, de ha nagyon kell, vmi nagyon sima kis minta, ne legyen csicsás.


ha úgy kérded, milyet tudok elviselni, kb bármilyet, ami ízlésesen néz ki, azaz felőlem még hegyes is lehet, csak ne legyen túlcsicsázva, lenőve stb mert az ronda.


amúgy nem vagyok ellene a festett köröm dolognak mert nekem nagyon fontos h egy lánynak ápolt és szép keze legyen. és a letördezett, rágott köröm iszonyat ronda, akkor már legyen bármilyen műkörme v amit akar.

2013. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat :D

De jöhet ám még :)

2013. márc. 30. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia :)

Nekem a piros egyértelműen, emelett a fekete és bézs is bejön, nálam csak a rövid tetszik a többit nem szoktam megnézni

20/F

2013. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

narancs és vörös közti élénk szín nagyon tetszik...és pár csajnak vettem is ilyet szülinapra/névnapra, nekik is nagyon bejött

-de szerintem attól is függ, hogyan öltözik hozzá, pl a türkiz is nagyon jó, ha a többi ruhája is olyan

2013. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a szin nekem is bejön :) és nagyon aranyos lehet töled az az aproság :D

Jöhetnek még válaszok vagy vélemények :) nyugotan :)

2013. ápr. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!