Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nők a műkörmöt letudják...

A nők a műkörmöt letudják szedni maguk?

Figyelt kérdés

Szóval hallom lányoktól, hogy "megyek leszedetni a körmöm..."

Miért? Ezt nem lehet otthon leszedni?

És mennyi ideig van fenn egy? Ha nem törik le. Gondolom lenő egy idő után...



2013. márc. 29. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az l@fasz.

Kitépik a saját szemöldöküket utána meg visszarajzolják :D

2013. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát a műkörömnek több fajtája van, van a tip-es és az épített.


a tip az azt jelenti, hogy tényleg egy köröm van ráragasztva a sajátra. azt könnyű leszedni nem fáj. viszont az épített az gyakorlatilag az, amikor a folyékony zselét rákenik majd uv alatt megszilárdul. tehát ha úgy tetszik rá van "égetve" a körömre szóval gondolhatod hogy mennyire fáj ha azt felfeszegetik...legtöbbször jön vele a saját is...


az építettet csak lereszelni lehet (a tipet is célszerű reszelni nem feszegetni) és egy sima kézi reszelővel az elég sok idő és fárasztó is. viszont ha elmegy a lány körmöshöz, ő géppel kb 5 perc alatt leszedi mindet és utána rendbe teszi a körmöket.


az hogy mennyi ideig van fent az attól is függ hogy mennyire ügyes a körmös, nekem 6-7 hétig is simán bírja csak akkor már nagyon le van nőve. de magától elvileg nem esik le csak ha már hónapokig rajta volt és totál lenőtt a köröm.

2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rettentő fájdalmas, ha letörik!
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttál e már félig lenőtt műkörmöt. Undorító.
2013. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
le lehet azt szedni. nekem múltkor mondták h hagyjam a fenébe, ne menjek vissza, le tudom reszelni magamnak, lejön simán. aha. lejönni lejött, csak azóta (december elején estem neki) rettentő rondák a körmeim. szóval le lehet szedni de utána nem jön egy ideig rendbe a köröm.. :D
2013. márc. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Majd' 2 éve állandó szinten van műkörmöm, és ha már úgy esik, hogy le kell szedni (mert mondjuk már nagyon levegős mindegyik, vagy már 2-3 letört, és úgy már nem néz ki jól), akkor is simán leszedem magamnak...Először csak annyit csinálok, hogy bemenjen alá levegő, aztán feszegetem ameddig bírom, végül foggal leszedem. Van, hogy fáj utána, mert jön vele a saját köröm egy része, de általában egyáltalán nem fáj.:)


(épített zselé)

2013. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
kedves utolsó, ezzel nem dicsekednék, elég trehány módszer.. és ha elég ügyes a műkörmösöd akkor a köröm nem törik le.. én nem igazán tudok vigyázni a sajátjaimra, még csak nem is rövidek, mégis simán bírja 5 hétig.. és a fogam előbb törne le mint hogy lefeszítsem magamnak...
2013. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem 3 hétig bírja úgy, hogy nincs semmi baja. utána már gyengül, és mivel elég szeleburdi vagyok, ezért simán leesik,betörik, ha beleütöm valahová a kezem...

én meg azzal nem dicsekednék, hogy 5 hétig simán bírja. már 3 hét után is "gyönyörű" a lenövés, nemhogy 5 hét után...gusztustalan.

2013. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Arra nem gondoltál, hogy lehet, hogy neki 5 hét után van akkora lenövése, mint neked 3 hét után?
2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De igen, képzeld gondoltam. A legenyhébb 3 hetes lenövés is nagyon csúnya már szerintem, úgyhogy ez ebből kifolyólag lényegtelen. :)
2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!